چسب پلی یورتان همه منظوره دوجزئی

یک چسب دوجزئی همه منظوره بر پایه رزینهای پلی یورتان می باشد که جهت استفاده در کاربردهای مختلف و محیط سرباز و همچنین نصب کفپوشهای زمین بازی کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب با توجه به ماهیت شیمیایی آن عاری از حلال بوده و واکنش شیمیایی انجام شده در مولکولهای دو جزء یک باند چسبنده بسیار قوی را ایجاد می کند. این چسب مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی محیط بیرون نظیر اشعه ماورا بنفش خورشید و باران و برف و سرما و گرما داشته و از هر نظر مناسب این نوع کاربرد ساخته می شود.
در این نوع چسب دو جزء با نسبت مشخصی با توجه به مقدار مصرفی با هم مخلوط و آماده استفاده می شوند. لازم به یاد آوری است چون این نوع چسب پس از اختلاط دو جز, در یک بازه زمانی 30 دقیقه ای قابل مصرف بوده و پس از این زمان چسب با واکنشهای شیمیایی انجام شده سفت می شود لذا باید حتماً به میزان مصرف مورد نیاز از این چسب مخلوط و استفاده شود.
این چسب از هر حیث متفاوت با انواع دیگر چسب های حلال دار نظیر چسب های موکت و یا به اصطلاح کفاشی و نوع صنعتی آنها بوده و پس از تکمیل واکنش به هیچ وجه در برابر رطوبت از بین نمیرود. و این در حالی است که چسب های حلال دار فوق در ایتدا به نظر باند چسبنده خوبی داشته ولی بتدریج در یک دوره زمانی کوتاه خاصیت خود را از دست داده و گسسته می شوند. به لحاظ قیمت هم این چسب با توجه به مشخصه های عالی آن بسیار مقرون بصرفه بوده و در بسته بندیهای دو قلو 20 و 4 کیلوگرمی تحویل مشتری میشود.انواع دیگر این چسب حسب درخواست مشتری با خواص مکانیکی بالاتر و زمان واکنش کمتر یا بیشتر قابل ارائه است.

مشخصات چسب
رنگ: سفید شیری
نسبت اختلاط: 20 به 80
دانسیته: 1.6
دمای کاربری چسب: 0 تا 35 درجه سانتیگراد
زمان کاربری چسب: 20 تا 30 دقیقه
خشک شدن اولیه: 12 ساعت
مقاومت نهایی: 7 روز پس از اجرای کار
مقاومت در برابرآب: بسیار بالا